تبلیغات
از کلی عکس تا کلی داستان و ترفند و فیلترشکن ها تضمینی و ... - شیطان پرستی

 به وبلاگ چهارچوب خوش آمدید

  عضویت در وبلاگ
منوی اصلی
 صفحه اصلی
ارتباط ما ما
ایمیل
انجمن سایت
بازیهای آنلاین  
نظر سنجی

 

شما به تبلیغات وب هایی که تماشا میکنید چقدر اهمیت میدهید!!

موضوعات
عکس
سرگرمی
اخبار
ترفند
داستانهای جالب
شعر
فیلترشکن
چیستان
روانشناسی
فرقه های مختلف
بازی
موبایل
جک و لطیفه
عمومی
خبرنامه

با وارد کرن ایمیل خود در این قسمت  می توانید از به روز شدن سایت با خبر شود .

 
اضافهحذف
پیغام
با تمام وب ها با بازدید حداقل 200 خواهان تبادل لینك هستیم در صورت اینكه شما هم تمایل دارید با ما تبادل لینك داشته باشید ما را خبر كنید . با تشكر

پیغام مدیر وب سایت
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز امیدواریم لحظات خوشی را در وب ما سپری كنید و همچنین به مطالب مورد نظر خود دست پیدا كنید از شما دوست عزیز تقاضا داریم با نظرات خود ما را در بهتر شدن سطح كیفی وب سایت یاری كنید
سلام همكلاسی

سلام مخصوص به هم دانشگاهی های عزیز كه از آموزش عالی و فنی انقلاب اسلامی به این وب سایت مراجعه میكنند مخصوصا دانشجویانی كه در انیستیو بـــــرق مشغول به تحصیل هستند از اینكه به وب ما سر میزنید خوشحالم و برای تك تك شما آرزوی قبولی در كارشناسی دارم

شیطان پرستی

***********************************************************************

اعوذ با الله من الشیطان الرجیم

انما ذلكم الشیطان یخوف اولیاء فلا تخافوهم وخافون ان كنتم مومنین

((در واقع این شیطان است كه دوستانش را می ترساند پس اگر مومنید از آن نترسید و از من بترسید))

*****************************************************

                                                                                                 (سوره مبارک آل عمران آیه شریفه ۱۷۶)

................................................................................................................

شیطان پرستی ...

***

***

باقی در ادامه مطلب

نخستین گام شیطان پرستی بزرگ‌نمایی قدرت شیطان است. ترس از قدرت شیطان مقدمه شیطان‌پرستی است و هر كه از شیطان در هراس باشد در حقیقت بندگی او را گردن نهاده است. راز غلبه بر شیطان نترسیدن از اوست و غرب با ترساندن مخاطبین خود از شیطان در حقیقت پرستش خود را رواج می‌دهد!

*************

معنی شیطان پرستی:

شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرت برتر،حتی بسیار قویتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است. درفرقه شیطان پرستی ، شیطان به عنوان مظهر و سمبل قدرت وحاكمیت بر روی زمین است.قدرتی كه به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را كه به عنوان دوزخ برشمرده می شود را قانونمند كند .و در نهایت معنای شیطان پرستی ؛ پرستش قدرت پلیدی و قدرتمند است .

****************

فرقه شیطان‌پرستان

فراماسون‌ها احیاكننده جادوگری و شیطان‌پرستی در قاره اروپا در قرن شانزدهم میلادی می‌باشند. گسترش سریع جادوگری و شیطان‌پرستی در اروپا در آن دوران مخصوصاً در بین زنان سبب شد تا در قرن شانزدهم و هفدهم میلادی در اروپا در جنبش پاكسازی جادوگری و شیطان‌پرستی بیش از شصت هزار نفر از جادوگران كه اكثر آنها زن بودند، اعدام شوند!

در دهه 1960 م شیطان‌پرستی توسط سرمایه‌ داران یهود مورد حمایت قرار گرفت و چند گروه شیطان‌پرست در انگلستان و ایالات متحده آمریكا به وجود آمد كه معروف‌ترین آنها تشكیل «كلیسای شیطان» در شهر سان‌فرانسیسكو می‌باشد.

انجیل شیطانی و كلیسای شیطان (Satanic Bible & Church Of Satan) :

انجیل شیطانی كتابیست كه شیطان پرستان از آن برای عبادات خود و همچنین استفاده در مراسم خود استفاده می كنند . این كتاب شامل كلمات عبری و یونانی و انگلیسی ،  شامل اسامی شیطان و دعوت از او برای قدرت دادن به شیطان پرستان است . در این كتاب بسیاری از دعاهای آن بر خلاف دعاهای مسیحیت و انجیل و همچنین بسیاری از شعائر آن برای قدر نهادن به عظمت و قدرت شیطان به عنوان قدرت مطلق است .

كلیسای شیطان پرستی در قرون وسطا به عنوان مكانی برای انجام مراسم شیطان پرستی استفاده می شد و جایی بود كه در آن تنها و تنها محل قرارهای شیطان پرستان قدیمی و انجام مراسم خود در آن بود . اما امروزه كلیسای شیطان پرستی محلی است برای عبادت شیطان پرستان كه اكثرا به صورت زیر زمینی به كار خود ادامه می دهند و در شیطان پرستی جدید این مكان به نام كلیسای شیطان برای انجام مراسم ارضای جنسی مورد استفاده قرار می گرفت كه اكنون محلی است برای انجام اكثر مراسم شیطان پرستی جدید !

***********************

افكار شیطان پرستان

....

....

شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می كند كه هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست . به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریك می گویند.

شیطان پرستی : حقیقتی را جستجو می كند كه در این جهان یافت نمی شود . خود كشی توجیهی اینگونه دارد ، اگر بپرسی چرا خودت را می كشی ؟ می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت دراین دنیا به دست نخواهد آمد .


شیطان : زندگی در این دنیا بر پایه دروغ است و همه باورهای مردم بر پایه همین دروغ شكل گرفته است ، همه عادت كرده اند دروغ بگویند ، لذا اگر حرف راست هم بزنید كسی آن را باورنمی كند .


شیطان پرستی آیینی است كه همه چیز را منفی ارائه می دهد . آدم عمر شب را بلند می داند .آن ها حتی خورشید را مانع از تابش نور می پندارند . شیطان پرستی همه چیز را منفی می خواهد ، اگر به باغ سیب بروند همه سیب ها را كال می بینند و اگر به تئاتر بروند همه بازیگر ها را لال می پندارند.

شیطان پرستی ، معجونی است كه هر آدم گرفتاری را به وحشی گری و نفرت سوق می دهد.

كوره راه مسیری است كه به هیچ جا راه ندارد ،  بن بست است. رسما اعلام می كنم كه ما به مقصد نمی رسیم. برای شیطان پرست تفهیم می كنند جاده ای كه در آن قرار دارد پر از خط كشی های در هم و بر هم است.و او دریافتن راه خروج تا سر حد جنون و دیوانگی پیش می رود و سر انجام مطمئن می شود راه بازگشتی وجود ندارد. و باید با ما بمانی تا آخر مرگ ...

امروز دیگر صلیب های وارونه ، ستاره پنج پر، 666، صورتهای نقاشی شده، ماسك های حیوانات درنده شاخ دار ، برهنه پوشی ... تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیست.

عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه در تجاوز به كودكان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید.

یكی از ابزار این فرقه در جهت تبلیغ و ترویج افكار شیطانی موسیقی است.كه سعی در تخریب ارزشها و باورها در سطح دنیا دارد .شیطان پرست ها موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح و سایر مقدسات اعلام كنند.و معمولا این مضامین را در متن اشعار موسیقی های كه خاص این گروهها می باشد اعلام می كنند .

موسیقی هایی همچون رپ یا موسیقی هوی متال یا دث متال با زیر مجموع هایش همچون گروه دریای سرخ ، گروه قاتل ،گروه دختران RAS ، گروه كیس KISS و…

و متاسفانه شاهد هستیم كه گاه علامتهای این گروه های فاسد روی برخی محصولات همچون كلاسور نقش بسته و صاحب آن نیز هیچ اطلاعی از عقاید این گروه ها ندارد . مانند لكه خون پاشیده شده كه متعلق به گروه نهیلیستی (پوچ گرا )كیس می باشد ویا مجوز چاپ برای كتابهای هوی متال و اشعار آنان در چند سال گذشته توسط وزارت ارشاد كه زمینه تبلیغ این گروه ها را فراهم ساخته و لازم است در این زمینه با اطلاع رسانی افكار عمومی و بهخصوص قشر جوان را از عواقب افكار این گروه ها مطلع ساخت.

****************

9 ویژگی شیطان از دیدگاه كتاب مقدس شیطان 1969 توسط آنتون زاندورلاوی

1- شیطان سمبل آزادی، به جای ریاضت و سختی است .

2- شیطان سمبل زندگی و حیات وجود به جای خواب و رویای ناچیز معنوی .

3- شیطان بازگو می كند كم عقلی و بی عفتی بهتر از ریاكاری و خود فریبیست .

4- شیطان بازگو می كند مهربانی به كسانی كه شایسته شان است بهتر از عشق ورزیدن از روی ظاهری و جلب توجه می باشد .

5- شیطان بازگو می كند كینه جویی و انتقام بهتر از پررویی و گستاخی است .

6- شیطان بازگو می كند مسؤلیت را به مسؤلش محول كردن بهتر از فكرهای پلید و خوناشامی است .

7- شیطان بازگو می كند انسان فقط یك نوع حیوان دیگری است، گاهی اوقات بهتر از آن، بارها و بارها شدیدتر از آنهایی كه در این راه به طور اجباری آلوده شده اند، كه، بخاطر خدای معنوی اش و ظهور عقلانی، بصورت شرارت حیوانی تبدیل شده است .

8- شیطان بازگو می كند همه چیزهایی كه به سینس (گناهان) مشهور هستند، عبارتند از : دگرگونی از حالت بی عقلی و مغز سربی (منجمد) بصورت طبیعی ذهن و فكر، یا احساس یا حس خوشی .

9- شیطان سمبل دوستی و رفاقت است كه حتی كلیساها هم این قدر دوستی و رفاقت را در خود نمی دیدند . كه كلیساها هر ساله تجارت هایی (كمك های خیریه) برپا می كردند .

**************

چند شكل و نشانه مربوط به قوم شیطان پرستان

 

Inverted Pentagram

(پنج ضلعی وارونه): نشانه ستاره صبح ، نامی که به شیطان تعلق دارد. این علامت در مراسم های مخفیانه ( کابالا ) و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی استفاده می شود. این علامت را شیطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با یک ضلع در بالا استفاده میکنند. در هر حال این علامت نشانه شیطان است و مهم نیست که یک نوک ضلع آن بالا باشد یا هر دوی آنها و یا دور آن دایره ای کشیده شده باشد یا خیر در هر حال این علامت شیطان است.

.................................................................

Anarchy(هرج و مرج): این علامت به معنای از بین بردن تمام قوانین میباشد. به عبارت دیگر " هرچه تخریب کننده است تو انجام بده " یعنی همان قانون شیطان پرستی . این علامت توسط پانک ها هوی متالها و راک ها به کار میرود.

...........................................

666  : علامت انسان ، نشانه جانور (هیولا) – مکاشفات 13:18 « ... پس هركس حكمت دارد عدد وحش  را بشمارد ، زیرا كه عدد انسان است و عددش 666 است»

....................................................   

Ankh  : سمبل باروری و شهوات در انسانها. روح شهوت قدرت این جمع زنان مردان می باشد.

*****************************

ای گناهكاران! هشیار باشید كه ابلیس از پدر  شما آدم برتر بود،

زیرا كه ابلیس از آتش و آدم از خاك بود،

خاك هیچگاه به جایگاه آتش نمی رسد.

..............................................................................................................

منابع: سایت بام ایران ، وبلاگ شیطان پرستان تهران ، وبلاگ زیتون ، كتاب شیطان پرستان

 

ارسال شده بوسیله فرهود در مورخه : پنجشنبه 4 مرداد 1386 ( 03:07 ق.ظ )
( | نوع مطلب : فرقه های مختلف , | ارسال نظر | لینک مطلب | نظرات : )
مطالب پیشن
:: مسروق شده از یک وبلاگ صورتی نظرات این پست - نظر
:: ما بازمیگردیم نظرات این پست - نظر
:: عکسهای تبلیغاتی جالب نظرات این پست - نظر
:: عکس با غیرت ترین مرد دنیا نظرات این پست - نظر
:: ایمو ها نظرات این پست - نظر
:: سر پناه نظرات این پست - نظر
:: چه وصالی ؟ نظرات این پست - نظر
:: تفکر آزاد نظرات این پست - نظر
:: بازی با حال نظرات این پست - نظر
:: طناب زندگی نظرات این پست - نظر
:: هنرنمایی ورزشی با انگشت نظرات این پست - نظر
:: دسته بندی آدم ها نظرات این پست - نظر
:: روزگار بد نظرات این پست - نظر
:: پی بردن به invisible/available بدون نرمافزار و سایت نظرات این پست - نظر
:: تو نخواستی منو من هم رفتم !! نظرات این پست - نظر
صفخات وبلاگ

آرشیو
بهمن 1388
مرداد 1388
آذر 1387
آبان 1387
مهر 1387
شهریور 1387
تیر 1387
اردیبهشت 1387
فروردین 1387
اسفند 1386
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
اطلاعات
  روز بخیر كاربر مهمان!
آمار بازدیدها:
امروز:
دیروز:
مجموع:

اطلاعات سایت :
کل نظرات:
کل مطالب :

مدیر سایت :
فرهود ( 70 )
دوستان ما

لینكدونی وب

فیلترشكن فیبرنوری (- کلیک)
همه چیز دانی ما ایرانی ها برای هم ! (- کلیک)
ترفندهای جالب درباره ماشین حساب (- کلیک)
کدهای قشنگه یاهو (- کلیک)
ترینر و save بازی GTA san andreas ! (- کلیک)
رنگهایی که شما را جذاب تر خواهند کرد! (- کلیک)
قصه ارواح (- کلیک)
اینترنت مجانی ببر (- کلیک)
شیطان پرستان (- کلیک)
عکسهای خنده دار (- کلیک)
آرشيو لينكدوني

لوگودونی
لینک به سایت

دوستان


Free Download Center

Free Download Center


طراح قالب : علی مهاجر